Head eksponendid ja külastajad!

Motoshow 2014 on tänaseks ajalugu. Näitust on praeguseks hetkeks korraldatud juba 19 aastat järjest!

Suured tänud kõikidele osalejatele. Tänu Teile on olnud võimalik Motoshow järjepidevus. Koos tehes suudame Eesti ainsat automessi ka edaspidi elus hoida!

Selle aasta Motoshow’d külastas 11 190 inimest, mida on võrreldes eelmise aastaga natuke vähem. Järgmisel aastal toimub juubelinäitus – Motoshow’l täitub 20 aastat! Ettevalmistused ja mõttetalgud selleks juba käivad. Kindlasti laiendame Motoshow väljapanekute ja atraktsioonide ampluaad, et üritus oleks paeluvam veelgi suurematele huvigruppidele.

Motoshow 2015 saab kindlasti olema uuenduslik, kuid ka ürituse minevikku tutvustav. Autoturg on viimase 20 aastaga suure arengu teinud – järgmise aasta Motoshow’l saab kindlasti olema põnev väljapanek neist arengutest.

Juubeli-Motoshow toimub 25.-27. septembril 2015! Tartus näeme!Uudised

27.09 Lisatud pildid galeriisse
27.09 Motoshow’l purustati maailmarekord
24.09 Speedest toob Motoshow’le kiirendusautod koos täisvarustuses tiimibussidega
19.09 Motoshow kuumimad uudismudelid
19.09 Valime üheskoos parima automüüja
19.09 Tehnikatudengid tutvustavad messil elektrivormelit
18.09 Lisatud 5 uut messinaela.
18.09 Rammumehed kompavad Motoshow'l inimvõimete piire.
15.09 Lisatud esimesed messinaelad.REGISTREERU PROOVISÕIDULE!

Näituse kõrval on Motoshow vaieldamatult tähtis osa proovisõiduala, mis on iga aastaga üha populaarsem. Tänavu on SEB ja Auto24 koostöös loonud võimaluse enne üritust proovisõiduautodega tutvuda ning end proovisõidule registreerida.

Proovisõidualal on tänavu 50 erinevat autot, sealjuures suurel hulgal uudismudeleid, mida liikluses veel ei näe.

Autodega tutvumiseks ja registreerumiseks vajuta siia.


Hea autohuviline!

Tartus on autonäitust järjepidevalt juba aastaid korraldatud – tänavu toimub auto- ja tehnikahuvilisi koondav Motoshow juba 19. korda. Traditsiooniliselt tuuakse septembrikuu viimasel nädalavahetusel rahva ette hetke kuumimad autouudised ning pakutakse meeldivaid emotsioone kõigiks kolmeks messipäevaks.

Traditsiooniks on saanud, et Motoshow’l esitletakse mitmeid uudismudeleid esimest korda. Tänavu saame taaskord öelda, et näitusel toimub ka maailma esmaesitlus. Porsche Cayenne Turbo, mida esitletakse ametlikult oktoobris Pariisi autonäitusel, on Motoshow’l uudistamiseks väljas. Tähtsaid Eesti esmaesitlusi on messil palju – näiteks BMW 2. seeria Active Tourer, Nissan Pulsar, Renault Twingo ja Kia Soul moodustavad vaid osa uutest automarkidest, mida messil näha saab.

Motoshow pakub rohkelt silmailu, kuid autohuvilisel on soov masinat proovida. Seekord on proovisõiduala külastajale veelgi paeluvam, sest SEB ja Auto24 on loonud võimaluse enne messi internetis end proovisõidule registreerida. Sealjuures saab end auto näitajate ning lisavarustusega kurssi viia. SEB proovisõidualalt leiab külastaja 50 erinevat autot.

Tihti tullakse autonäitusele pigem hobiautosid vaatama. Messilt leiab iga külastaja midagi põnevat. Nii ei puudu ürituselt uunikumid ning igal aastal suurt tähelepanu pälvinud kiirendusautod. Tehnikahuvilised tudengid toovad kohale enda projekteeritud ning ehitatud elektrivormeli, millega võisteldes kuulutakse võistlussarja maailma absoluutsesse tippu.

Mullu valisime üheskoos Motoshow ilusaimat autot. Seekordsel Motoshow’l selgitatakse välja parim automüüja – inimene, kes teeb oma tööd professionaalselt ning oskab kliendiga meeldivalt suhelda. Taaskord on kohal rammumehed, kes messi esimesel ja teisel päeval võtavad mõõtu raskuste tõstmisel ning vedamisel. Laupäeval, 27. septembril on kõik oodatud kaasa elama maailmarekordi ületamise katsele kohvrite kandmises. Eesti ning teiste riikide rammumehed püüavad kanda 350 kg kaaluvaid kohvreid 39 meetrit, et ületada senine maailmarekord.

Motoshow pakub hulgaliselt silmailu ning tegevust kõigiks kolmeks päevaks.
Kohtumiseni Motoshow’l!
Motoshow korraldusmeeskond


RING FM kajastab Motoshow'd otse kohapeal

RING fm on ametlik MOTOSHOW 2014 raadio! Kolmel päeval otse-eetristuudio kohapeal!
Otseeeter:
26 September reede 11-15
27 September laupäev 11-15
28 September pühapäev 11-14Külastaja video


 
motoshow © as tartu näitused | 2014 |